Dla sponsorów

Nasza organizacja jest liderem na Dolnym Śląsku jeżeli chodzi o działalność związaną z grami planszowymi, zaś WROCŁAW GAMES FEST, jest największym cyklicznym i regularnym festiwalem gier planszowych w tym regionie. Jesteśmy prawdopodobnie jedyną organizacją w kraju dysponującą biblioteką gier liczącą ponad 1 200 różnych tytułów (łącznie około 1 500 egzemplarzy gier) i posiadającą kompetentną kadrę wyszkolonych animatorów.

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w organizacji najróżniejszych wydarzeń związanych z grami planszowymi, które nasi członkowie zdobywają nieprzerwanie od 2008 roku. Naszym głównym celem jest propagowanie gier planszowych jako doskonałej formy rozrywki i edukacji.

Wykorzystując doświadczenia z wieloletniej organizacji najróżniejszych wydarzeń związanych z grami planszowymi nawiązujemy współpracę z licznymi mediami zarówno lokalnymi jak i ogólnopolskimi (m.in. Radio ZET, TVP Wrocław, The Times – Gazeta Wrocławska, Radio Wrocław, dlaStudenta.pl, portale branżowe etc.).

Tak jak przy innych organizowanych przez nas przedsięwzięciach, staramy się, aby WROCŁAW GAMES FEST był jak najbardziej przyjazną imprezą dla odwiedzających, którymi w większości są rodziny z dziećmi w różnym wieku. Dlatego najważniejszym punktem jest utrzymanie wysokiego standardu obsługi gości i umożliwienie im jak najszerszego poznania tego pasjonującego hobby. Utrzymując wyznaczone przez nas standardy wstęp na festiwal będzie bezpłatny, aby umożliwić każdemu wejście i przekonanie się na własne oczy jak wspaniałym hobby są gry planszowe.

Wszelkie pozyskane środki przeznaczymy w całości na organizację oraz nagrody dla uczestników WROCŁAW GAMES FEST. W trakcie festiwalu organizowane są różne konkursy, turnieje oraz losowania nagród. Część pozyskanych od Państwa środków przeznaczymy również na potrzeby Klubu Gier Planszowych Uniwersytetu Przyrodniczego oraz Stowarzyszenia Druga Runda. Obie organizacje wielokrotnie w ciągu roku organizują różnego rodzaju przedsięwzięcia stałe i okresowe, a związane z propagowaniem gier planszowych (m.in. zajęcia dodatkowe w szkołach podstawowych, gimnazjach i liceach na terenie województwa Dolnośląskiego, zajęcia dydaktyczne na uczelniach wyższych, wydarzenia plenerowe tj. Wyspa Gier na Wyspie Słodowej we Wrocławiu etc.). Dzięki podejmowaniu tak szerokich działań mamy okazje prezentować naszych sponsorów nie tylko na Festiwalu, ale także podczas innych wydarzeń, których z roku na rok jest coraz więcej.

Zapraszamy oczywiście do skorzystania z najbardziej odpowiedniej dla Państwa formy sponsoringu. Więcej szczegółów uzyskają Państwo kontaktując się z nami.