WGF 15 informacje

WGF?


V Międzynarodowy Festiwal Gier Planszowych – WROCŁAW GAMES FEST 2015 zbliża się wielkimi krokami. Jesteś fanem gier planszowych ? Być może jeszcze nie poznałeś nowoczesnych i inspirujących gier ? W ostatni weekend listopada, zaproś rodzinę, przyjaciół i znajomych na jak większe wydarzenie związane z grami planszowymi na Dolnym Śląsku ! 800 różnych gier planszowych do wypożyczenia całkowicie za darmo ! Kilkaset nagród do wygrania ! Kilkanaście konkursów, a to wszystko całkowicie za darmo. Jeżeli szukasz ciekawej i inspirującej rozrywki, odwiedź Wrocław Games Fest 2015.

1. Gdzie?

Hala Sportowa Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

ul. Chełmońskiego 43

51-630 Wrocław

2. Kiedy ?

28 – 29 listopada 2015

Sobota, 28 listopada 2015, w godzinach 10:00 – 20:00

Niedziela, 29 listopada 2015, w godzinach 10:00 – 18:00

Ostatni weekend listopada – świąteczne szaleństwo jeszcze daleko !

Tydzień przed Mikołajem – idealny moment na zakup prezentów !

3. Za ile ?

Oczywiście, że za darmo !

Od kilku lat organizowane przez nas przedsięwzięcie jest całkowicie bezpłatne dla naszych gości !

Co więcej każdy, kto nas odwiedzi ma szanse na duże rabaty u naszych wystawców !

Oczywiście nasz festiwal jak zawsze będzie obfitował w nagrody, więc każdy kto tylko przyjdzie

ma szanse wyjść z jedną (lub kilkoma jak to w poprzednich latach bywało) grą pod ręką !

4. Atrakcje

Największa w Polsce wypożyczalnia gier planszowych ! W tym roku będziecie mogli zobaczyć w wypożyczalni najnowsze światowe i Polskie premiery, a także dobrze już Wam znane tytuły. W tym roku planujemy zaopatrzyć wypożyczalnię w niemal 800 (!) różnych gier planszowych. Doskonała okazja, żeby wypróbować gry przed zakupem

– stoisko EGMONT Polska – tutaj będziecie mogli poznać najnowsze produkcje wydawnictwa m.in.: Potwory w Tokio – doładowanie, Hollywood, Żółwie z Galapagos ! Oczywiście wszystkie gry będą tłumaczone przez animatorów wydawnictwa !

– stoisko wydawnictwa Hobbity.eu – z pewnością nie zabraknie najnowszych tytułów jak Celestia, czy najdroższa jak do tej pory wydana w Polsce gra – Emires: Ages of Discovery ! Nie zabraknie ciekawostek na temat Tokaido oraz .. Tego jeszcze nie zdradzimy, ale warto będzie zobaczyć tą niespodziankę !

– wydawnictwo G3 – już niebawem będziecie mogli zapoznać się z takimi tytułami jak Stinky Business, Robot X, Przez Afrykę, czy Twoja Kolej ! Nie zabraknie również .. Tak naprawdę to nie zabraknie żadnego tytułu spod szyldu G3 !

– wydawnictwo Play this One – pokaże specjalnie dla naszych gości swoje tegoroczne hity takie jak UGO czy Bloqs ! Kto wie, może po raz kolejny zobaczycie u nas gry, które pojawią się kiedyś na polskim rynku.

– nie zabraknie także naszych wieloletnich partnerów: Granny, Lacerty, Portal Games !

– nasi partnerzy z zagranicy, również przygotowali dla Was masę ciekawostek.

Argentum Verlag przygotowało dla Was kilka egzemplarzy najnowszego tytułu Antarctica !

NSV – Nürnberger-Spielkarten-Verlag GmbH po raz kolejny przekaże w Wasze ręce sporo karcianek, a wśród nich najnowszą „The GAME” !

NSKN Games zaprezentuje swoje przepiękne nowości – Simurgh oraz Fool’s Gold !

franjos Spielverlag wprowadzi nas w XII wiek, świat mnichów i klasztorów. Wcielicie się w opatów i zobaczycie jak zarządzać klasztorem – Domus Domini !

Abacusspiele ufundował dla Was między innymi grę Royals, w którą również będziecie mogli zagrać przed zabraniem do domu swojego egzemplarza J

– Turnieje, w których jak zwykle będziecie mogli wygrać niewyobrażalne ilości gier !