.. pod górkę 

Zastanawiacie się dlaczego pod górkę? W końcu pomysł jest, jego realizatorzy są, miejsce zaklepane, Patroni Medialni umówieni, sponsorzy pozyskani, więc bawimy się!

My zaczynamy już w czwartek, mniej więcej o godzinie 10:00. Co trzeba zrobić? Po pierwsze, spakować ok. 1 000 gier, zajmuje to dobrych kilka godzin. Następnie przewozimy je na miejsce imprezy. Jeżeli zostanie w czwartek trochę czasu to przygotowujemy wszelkie materiały, które będą służyły Wam w trakcie imprezy – listę gier, identyfikatory, wkładki etc. W nocy staramy się porządnie wyspać, bo następne trzy noce będą praktycznie nie przespane ..

Piątek do godziny 15:00 robimy to czego nie zdążyliśmy zrobić w czwartek (zapas czasowy jeszcze istnieje i to chyba jedyny tak komfortowy moment), od 16:00 rozpoczynamy akcję „Sprzęt” zwaną potocznie w naszych kręgach „ławki i krzesła”. Na miejsce imprezy przez najbliższe 4-5 godzin będą przywożone wszelkie rzeczy nie zbędne do jej przeprowadzenia tj. ok. 400 ławek, 800 krzeseł, blisko 1 000 m^2 wykładziny, roll up’y, banery i wieeele innych materiałów. Ten dzień się dla nas nie kończy .. To znaczy kończy się, ale około 4:00 nad ranem w sobotę! Około 8:30 (ponownie w sobotę) jesteśmy już z powrotem. Niech Was nie dziwią uśmiechy i radość na naszych twarzach – adrenalina robi swoje  Jak mija sobota do godziny 20:00 to już wiecie. Czasami w sobotę robimy małą imprezkę po WGFie, gdzieś na mieście, aby porozmawiać z przyjaciółmi, którzy przybywają na nasz festiwal. Potem przychodzi niedziela i od 8:30 znowu jesteśmy na hali! Jak mija ten dzień to też już wiecie, a około 18:30 zaczynają opuszczać nas pozytywne emocje. Przychodzi zmęczenie, a teraz trzeba wszystko posprzątać! Kończymy zazwyczaj około 3:00 nad ranem w poniedziałek i na rozchodne zawsze pada od większości „Ja już nie mogę doczekać się przyszłego roku!” 

To wydarzenie ładuje nas tak ogromnym zastrzykiem pozytywnej energii, że nawet trudno to opisać. Nawet zmęczenie jest w tej sytuacji bardzo radosnym uczuciem! Czy będzie WGF 2017? Będzie! Jednak najpierw my zrobimy dla Was WGF 2016, a Wy będziecie mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym festiwalu!

Do zobaczenia już niebawem! 

Leave a comment